Дієтичні добавки

Що таке піперин і чи є він ефективним спалювачем жиру?

Зменшення жиру в організмі є однією з найпопулярніших цілей тренувань. Тому не варто дивуватися, що багато т. зв спалювачі жиру, які покликані підтримувати процеси спалювання жирової тканини і робити тренування більш ефективними в цьому плані. Більш того, наразі багато говорять про т. зв природні спалювачі жиру, тобто речовини природного походження, які допомагають скинути кілька непотрібних кілограмів. До них належать: численні екстракти з фруктів, рослин, трав і т. д. Одним з них є піперин, який присутній переважно в перці.

Що таке піперин?

Піперин – це природна хімічна сполука, що належить до групи алкалоїдів і міститься в чорному перці. Він відповідає за гострий смак перцю. Володіє антибактеріальними та очисними властивостями, але в даний час найбільш відомий своїми властивостями, що сприяють спалюванню жиру. Піперин все частіше зустрічається в різних типах жиросжигателей, на його основі виготовляються численні препарати.

Варто зазначити, що завдяки природному походженню піперину його все частіше призначають дієтологи та лікарі людям, які хочуть зменшити жирову масу. Це пояснюється тим, що це не призводить до того, що тіло раптово втрачає велику кількість ваги, що є нездоровим. Піперин сприяє природному спалюванню жиру під час тренувань, а за допомогою правильно збалансованої дієти дозволяє поступово спалювати більшу кількість жиру.

Піперин є однією з дієтичних добавок, яка стає все більш популярною серед людей, які хочуть схуднути. Це означає, що він став звичайним інгредієнтом спалювачів жиру, а також доступний у спеціальних препаратах.

Як діє піперин?

Варто звернути увагу на дію самого пиперина, щоб зрозуміти, як він підтримує процес спалювання жирової тканини в організмі людини. Перш за все, це один із природних термогеників, тобто речовин, які підвищують температуру тіла, що дає можливість спалювати жир у більшій кількості під час фізичної активності. Однак це не єдине його застосування. Що ще варто згадати?

  • Він впливає на секрецію т.зв травних соків (кишкового, шлункового, підшлункового) і покращує процеси травлення;
  • Стимулює обмін речовин;
  • Позитивно впливає на імунну систему;
  • Знижує рівень жиру в крові;
  • Стимулює секрецію адреналіну і норадреналіну.

Всі перераховані вище властивості пиперина і його природне походження роблять його все більш популярним і все більш охоче використовуваним при зниженні жиру в організмі.

Чи викликає піперин побічні ефекти?

Піперин, як і будь-яка інша речовина, що потрапляє в організм людини, може викликати деякі небажані ефекти. Це, серед іншого, Ось чому так багато розмов про консультацію лікаря або дієтолога щодо будь-якого типу добавок. Які побічні ефекти пов’язані з пиперином? Перш за все, його не слід вживати людям, які приймають такі ліки, як фенітоїн і дигоксин. Піперин може змусити печінку повільніше виводити ці речовини, що може призвести до багатьох інших побічних ефектів.

Крім того, пиперин не рекомендований жінкам, які годують груддю та вагітним. Крім того, варто звернути увагу на джерело БАДів і поживних речовин. Препарати, отримані від сторонніх осіб, не обов’язково повинні бути представленими тощо.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *