Дієтичні добавки

Що потрібно знати про гейнери?

Гейнери – це популярні вуглеводні та білкові добавки, які найчастіше використовують люди, які хочуть швидко наростити масу тіла. Гейнер, що складається в основному з вуглеводів і білка, дозволяє легко формувати надлишок калорій, необхідний для набору маси тіла. Це основна причина популярності даного виду кондиціонера. Однак варто пам’ятати, що його вживання необхідно доповнювати відповідними тренуваннями і дієтою. Тільки таким чином надані харчові цінності зможуть нарощувати м’язову, а не жирову масу.

В яких ситуаціях краще вживати гейнер?

Гейнер часто називають добавкою для початківців, що часто стосується струнких людей, які тільки починають свою пригоду, наприклад, у тренажерному залі. Звичайно, ефект від вуглеводно-білкових добавок в такій ситуації буде найбільш помітним, а при відповідній дієті і тренуваннях вони також можуть істотно прискорити весь процес формування тіла. Однак не варто забувати і про інші призначення гейнера, а також про властивості його складу.

Гейнер, маючи велику кількість вуглеводів і білка, може «оснастити» організм людини необхідною кількістю енергії для виконання інтенсивних тренувань. У цьому випадку він буде корисний не тільки новачкам, але і досвідченим спортсменам, яким необхідно добре підживити свій організм, наприклад, перед інтенсивними тренуваннями. Це робить гейнер досить універсальним і може стати в нагоді в різних ситуаціях.

Однак пам’ятайте, що не менш важливо вживати поживні речовини та дієтичні добавки з офіційних точок продажу. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що придбаний препарат безпечний для здоров’я і не містить шкідливих або допінгових речовин, які можуть бути присутніми в препаратах, що продаються неофіційно.

Як приймати мас-гейнер?

Також варто поглянути на те, як вживати вуглеводні та білкові добавки. Звичайно, в цьому випадку це також буде залежати від конкретної ситуації (вага тіла, мета тренування, етап тренування тощо). Люди, які просто хочуть швидко набрати вагу, можуть вживати вуглеводні та білкові добавки між прийомами їжі. Таким чином, гейнер допомагає створити необхідний і цінний надлишок калорій, який необхідний, коли ви хочете набрати вагу.

Однак, якщо гейнер повинен забезпечити відповідну кількість енергії для тренувань. Варто використовувати його в добавках перед тренуванням, наприклад, за годину до початку тренування. Однак варто пам’ятати, що правильне харчування м’язів важливо і після тренування. Вживання гейнера після тренування може допомогти відновити м’язи та покращити самопочуття навіть після найінтенсивнішого тренування.

Однак варто пам’ятати, що масгейнер – не єдиний масгейнер, який варто використовувати. Найкраще проконсультуватися з лікарем або дієтологом про те, який вид добавки буде найбільш доречним в конкретній ситуації.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *