Дієтичні добавки

Протеїнові добавки та гейнери

Починаючи свою пригоду з тренажерного залу або будь-якої іншої фізичної активності, все більше і більше людей вирішують розпочати відповідну добавку цінних поживних речовин за допомогою поживних речовин і добавок. Це абсолютно правильний підхід, тому що при збільшенні зусиль організм функціонує по-іншому і просто потребує більшої кількості «палива», щоб усі процеси відбувалися належним чином. Однак дуже часто ви також можете зіткнутися з ситуацією, в якій, серед іншого: білкові або масові добавки вживаються без, наприклад, занять у спортзалі.

Протеїнові добавки – чим вони відрізняються від мас-гейнери?

На самому початку варто зазначити, що протеїнові добавки також можна розглядати як добавки для нарощування маси. Однак у переважній більшості випадків їх просто виділяють, а коли говорять про останнє, найчастіше мають на увазі просто гейнер. Характеризується складом, де вуглеводи складають переважну більшість (70/80%). Однак другою за кількістю поживних речовин у гейнері є білок.

Протеїни в мас-гейнері зазвичай складають приблизно 10/20% поживного складу. Протеїнові добавки, з іншого боку, складаються здебільшого з білка, тоді як другим за чисельністю інгредієнтом часто є вуглеводи. Залежно від типу протеїнової добавки кількість протеїну буде різною. Вони доступні в багатьох варіантах, зокрема: завдяки своїй популярності та універсальності використання. Їх кількість продиктована тим, що ви можете правильно підлаштувати білкову добавку під вашу ситуацію.

Однак найголовніше, щоб протеїнова добавка надходила з перевіреного джерела, тому ви можете бути впевнені в її якості.

Добавки в протеїнові добавки і гейнери

І протеїнові, і масові добавки часто доповнюються іншими різноманітними поживними речовинами. Виробники включають у свою продукцію речовини, корисні для певних тренувальних цілей. У протеїнових добавках і гейнери можна знайти дуже схожі добавки, найчастіше глютамін, вітаміни, мінерали, креатин, амінокислоти і т.д.

Однак варто пам’ятати, що кожна харчова добавка та дієтична добавка зосереджена на різній поживній речовині, і саме ця поживна речовина через них надходить до організму в найбільшій кількості. Це означає, що використання одного кондиціонера або БАД може бути недостатнім і варто придбати інші продукти.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *