Здоров'я

Проблема з коліном? Колагенова добавка може допомогти

Проблеми з колінними суглобами стають все більш поширеними, і навіть якщо біль у коліні терпима, не варто ігнорувати її навіть у молодому віці. Такий недуга може здатися незначним, особливо в молодому віці, але факти свідчать про те, що невилікувані хвороби можуть повертатися з лишком навіть через десяток років, і тоді набагато важче отримати широко зрозуміле лікування або усунути вплив. недуги на здоров’я та життя.

Ні для кого не секрет, що біль у колінах може істотно ускладнити життя. Навіть найпростіші дії, такі як підйом по сходах і т. д., стають набагато складнішими.Однак у зв’язку з дедалі частішою появою цього типу проблем, а також зростаючою обізнаністю суспільства, усі види колагенових добавок стають все більш поширеними. і більш популярним. Але, що найголовніше, вони можуть похвалитися високою ефективністю. Що є причиною цього?

Колагенові добавки для здоров’я суглобів – не тільки колін

Перш за все, колагенові добавки є ефективною формою прийому цього важливого білка завдяки своїй формі. Найчастіше це порошок або капсули, які приймаються перорально. Потім вони потрапляють у шлунок, де організм справляється з досить великими білковими молекулами колагену, розщеплює їх і транспортує туди, де вони найбільше потрібні. Однак усілякі колагенові мазі та креми – будь-що, що можна втирати в область болю – не є ефективним способом доповнення колагену.

Це все через те, що молекула колагену занадто велика, щоб протиснутися через шкіру людського тіла. Тому так проблема не вирішиться. Крім того, колагенові добавки настільки ефективні в боротьбі з суглобами, тому що сам колаген є основним будівельним матеріалом не тільки шкіри, але й усіх типів сухожиль і хрящів. Все це означає, що добавка з колагеном допомагає доглядати не тільки за колінними суглобами, а й за всією хрящово-суглобовою системою організму.

Чи можете ви забезпечити потрібну кількість колагену у своєму раціоні?

Хоча добавка колагену, безсумнівно, є ефективною підтримкою для організму і допоможе усунути наявні раніше дефіцити цього важливого білка, варто пам’ятати основний принцип, який стосується всіх видів добавок. Звичайно, все залежить від конкретної ситуації, але коли це можливо, завжди найбезпечніше приймати збільшені кількості всіх типів сполук через правильно збалансовану дієту. А як щодо колагену? Де його можна знайти в продуктах харчування і чи достатньо цих кількостей?

Відповідь і так, і ні. Все залежить від нашої початкової ситуації. Коли дефіцит колагену в організмі дуже великий, безпечніше компенсувати його якнайшвидше за допомогою добавки колагену. Однак, якщо кількість невелика, ви також можете переконатися, що ви їсте потрібну кількість їжі, багатої на колаген, а таких продуктів не бракує. Природними джерелами колагену є насамперед риба, яйця, спіруліна, нежирне м’ясо та шкіра, наприклад, курка. Ще одним цікавим рішенням є кісткові бульйони або всілякі желатини і киселі, наприклад улюблені багатьма «холодні ноги».

Звичайно, колаген також можна знайти в таких харчових продуктах, як цитрусові, горіхи, мідії, насіння та перець. Варто також пам’ятати, що для синтезу колагену в організмі необхідна відповідна кількість вітаміну С. Також важливо, що з віком організм має все менше і менше здатності виробляти колаген, а це означає, що приблизно після 26 років віку, слід особливо стежити за його кількістю – і, в крайньому випадку, тягнутися до цінних поживних речовин.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *