Cпорт

Початок тренувань – чи варто починати прийом креатину?

Починаючи свою пригоду з тренувань у широкому розумінні, багато людей також задаються питанням, чи варто вводити певні добавки до свого раціону, щоб наполеглива робота під час тренувань принесла кращі результати. Звичайно, на ринку не бракує рішень, які допомагають у таких випадках, і багато людей не задаються питанням, чи доповнювати свій раціон, а лише задаються питанням, як це зробити.

Якщо ви хочете наростити м’язову масу та досягти фігури своєї мрії, часто рекомендують приймати креатин, особливо на початку вашої пригоди, наприклад, у тренажерному залі. Це одна з найкраще перевірених добавок, тому багато людей вірять у її ефект і просто вірять, що це безпечний спосіб збільшення м’язової маси з точки зору здоров’я. Однак чи доцільно починати тренування одночасно з початком прийому креатину? Ви можете зустріти багато думок, тому варто придивитися до всього цього питання уважніше.

Креатин для початківців – чи варто починати прийом добавок на початку свого шляху?

Багато людей описують креатин як найбезпечніший і найбільш підходящий тренувальний засіб для початківців. Дійсно, його вплив, задокументований у численних дослідженнях, підтверджує його ефективний вплив на розвиток м’язової маси тіла. Однак варто пам’ятати, що організм, який тільки починає змінювати харчові звички і звикати до регулярних фізичних навантажень, функціонує дещо інакше. Справа в тому, що ефект від тренувань, особливо на початку вашої пригоди з тренажерним залом, буде швидким і помітним навіть після короткого періоду правильного харчування і старанних тренувань.

Тому існує думка, що з прийомом креатину варто почекати до тих пір, поки ефект від тренувань не почне проявлятися через тривалий час або коли його зовсім не буде помічено. Тоді організм, отримавши потрібну кількість такого важливого з’єднання, як креатин, почне на нього реагувати, і м’язова маса почне рости набагато швидше.

Коли найкращий час приймати добавки креатину?

Багато залежить від ситуації. Тут варто підкреслити, що це залежить не лише від ваги тіла, початкового стану тіла, стану здоров’я чи мети тренування. Риси особистості та те, що нас мотивує, також будуть дуже важливі. Якщо ми швидко втрачаємо надію на щось, варто додати креатин на початку тренування, щоб швидкий ефект тренування дозволив нам наполегливо дотримуватися нашого рішення. Однак якщо це для нас не так важливо, то можна почекати моменту застою в тренуваннях, щоб знову стимулювати м’язову масу до зростання.

Незалежно від того, що ви виберете, пам’ятайте, що найкращим рішенням завжди є консультація вашої ситуації з фахівцем, лікарем або дієтологом, який візьме до уваги всі аспекти та порадить вам найкращий спосіб не лише додавати добавки, але й як правильно збалансувати ваш раціон, щоб ви могли швидше досягти мети тренування.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *