Дієтичні добавки

Чим відрізняються природні спалювачі жиру від штучних?

Жироспалювачі досить популярні, головним чином тому, що вони ефективно допомагають вам скинути зайву вагу. Сьогодні відомостей про цю тему набагато більше, і все менше людей вірять, що «чарівна таблетка» просто допомагає їм схуднути. Жироспалювачі фактично розроблені на основі натуральних інгредієнтів, які завдяки своїй дії дозволяють людському тілу спалювати більше жирової тканини під час тренувань, ніж коли вони не використовуються. Однак багато хто задається питанням, якщо спалювачі жиру засновані на натуральних компонентах, чи варто їх використовувати у вигляді БАДів?

Як відрізнити натуральний жиросжигатель від штучного?

Насправді значна частина спалювачів жиру виготовляється з натуральних інгредієнтів. Однак вони завжди є спеціально адаптованою сумішшю речовин, щоб ефект від їх використання був максимальним. Більше споживання, наприклад, кайенского перцю (який є природним спалювачем жиру) не дасть такого ефекту, як дієтична добавка, в якій він є одним із багатьох інгредієнтів. Однак варто пам’ятати, що існують також препарати на основі т.зв штучні речовини. Як їх відрізнити?

Перш за все, склад даного препарату. Для цього варто виділити кілька найпопулярніших натуральних і штучних інгредієнтів, які можна знайти в добавках цього типу:

  • Природні спалювачі жиру – це в першу чергу такі інгредієнти, як згаданий раніше кайенский перець, а також гуарана, кориця, каррі, перець чилі, імбир, куркума, яблучний оцет, часник, клітковина, зелений чай, червоний чай, чорний чай і т.д.
  • Штучні спалювачі жиру – це всілякі поживні речовини, які утворюються в результаті, наприклад, обробки окремих інгредієнтів. До них, зокрема, входитимуть: l-карнітин, лецитин, інозит, пантотенова кислота, омега-кислоти і хром.

Обидві групи спалювачів жиру працюватимуть в основному на термогенез. Це означає підвищення температури тіла, що, наприклад, спричиняє втрату поту і, таким чином, швидше спалювання жирової тканини. Однак штучні спалювачі жиру також матимуть стимулюючу дію, так що крім підвищеної температури тіла у вас буде більше енергії. Тоді ви зможете виконувати більш інтенсивні тренування і таким чином спалювати ще більше жирової тканини.

Як природні, так і штучні спалювачі жиру мають свої переваги та недоліки, і який з них ми виберемо, залежить лише від наших власних уподобань та ситуації. Варто мати широкий вибір, щоб знайти найкращий кондиціонер для себе.

Про що слід пам’ятати, використовуючи спалювачі жиру?

Як при використанні жиросжигателей, так і будь-яких інших харчових або дієтичних добавок, варто пам’ятати про їх основне призначення. Ці типи препаратів призначені лише для доповнення, доповнення до правильної дієти та фізичної активності на належному рівні. В іншому випадку можуть виникнути різні побічні ефекти. У випадку з спалювачами жиру пам’ятайте, що їх використання не спалює жирову тканину, а лише підвищує ефективність під час тренувань.

Ось чому так багато говорять про те, що починати прийом добавок завжди слід проконсультуватися з лікарем або дієтологом, який підкаже найбільш відповідний препарат у тій чи іншій ситуації. Крім того, не менш важливим є офіційне джерело продукту, оскільки інакше ми ризикуємо прийняти допінг або шкідливі для здоров’я речовини.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *