Здоров'я

Чи допомагає перець схуднути? Властивості піперину

Втрата ваги, мабуть, найпоширеніша причина змінити своє життя. Початок фізичної активності, зміна харчових звичок і т. д. Тому не дивно, що досі існує багато різних способів прискорити процеси спалювання жиру і т. д. У цьому контексті деякий час тому почали багато говорити про чорний перець і а точніше – пиперин, який відповідає за його гострий смак.

Незважаючи на те, що в Європі він використовується як спеція вже більше тисяч років, його властивості для схуднення були відкриті порівняно недавно. Тому варто придивитися до них уважніше, щоб дізнатися, чи справді це хороший спосіб допомогти вам скинути кілька зайвих кілограмів.

Що таке піперин і які його властивості?

Піперин — головний основний інгредієнт чорного перцю, який надає йому смак. Він належить до групи алкалоїдів і має численні корисні властивості. Цікаво, що далекосхідна медицина здавна використовувала чорний перець як болезаспокійливий, протигрибковий і антибактеріальний засіб. В даний час його використовують у разі психічних захворювань, таких як деменція або хвороба Альцгеймера.

Піперин має очищаючі властивості, завдяки чому стимулює обмін речовин і впливає на прискорення метаболізму. Крім того, він також перевірений на його протиракові властивості. Завдяки всім властивостям пиперина його використовують і в сучасній медицині. В даний час існує досить велика кількість БАДів і БАД для спортсменів, які містять піперин.

Піперин для схуднення, чи можливо це?

Як згадувалося раніше, піперин стимулює обмін речовин в організмі, і таким чином просто допомагає в процесах спалювання жирової тканини. Однак сам чорний перець у всіх видах страв містить занадто малу кількість піперину, щоб впливати на процес схуднення, а отримати піперин з перцю просто неможливо без відповідного спеціалізованого обладнання.

Ось чому все більше людей вирішують вживати його у вигляді харчової добавки. Все через його вплив на метаболізм і його термогенну природу. Завдяки піперину під час тренування температура тіла дещо підвищується, і таким чином організм використовує більше енергії та виділяє більше поту. Відповідно, це призводить до посиленого спалювання жиру в організмі. Однак варто пам’ятати, що завдяки його дії організм швидше виводить всілякі речовини разом з більшою кількістю поту.

Це означає, що при вживанні піперину особливу увагу необхідно приділяти адекватному зволоженню організму під час і після тренування, щоб уникнути дефіциту важливих поживних речовин. Для цього корисні всі види ізотоніків та інші дієтичні добавки.

Ольга Шевченко

Ольга Шевченко

25-річна пристрасна прихильниця здорового способу життя. Завела свій блог, щоб у своїх статтях пропагувати фізичну активність і здорове харчування.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *